Østerled 9 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Brædstrup - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Brædstrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Brædstrup er to villaer netop blevet sat til salg, nemlig Østerled 9 og Nørregade 22. Begge boliger er attraktive muligheder for potentielle købere i området.

Villaen på Østerled 9 strækker sig over 182 kvadratmeter med 6 rum. Denne bolig er placeret på en grund på 819 kvadratmeter og har en pris på 2.985.000 DKK.

Nørregade 22 tilbyder 146 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Villaen ligger på en lidt mindre grund på 528 kvadratmeter og er sat til salg for 1.595.000 DKK, hvilket kan appellere til købere med et strammere budget.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler