Egevang 19 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Brædstrup - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Brædstrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Brædstrup finder vi blandt de seneste boliger, der er kommet til salg, villaen på Egevang 19. Med et samlet areal på 137 kvadratmeter fordelt på 4 rum, tilbyder denne bolig en komfortabel plads til familier. Grundens størrelse er 1028 kvadratmeter, hvilket giver god udendørsplads.

En anden ny mulighed i området er landejendommen på Bygaden 2 Underup. Denne ejendom er lidt mindre med 127 kvadratmeter, men har til gengæld hele 5 rum. Med en imponerende grundstørrelse på 20001 kvadratmeter, er der rig mulighed for udendørs aktiviteter og udfoldelser.

Villaen på Egevang 19 er udbudt til en pris på 2.275.000 DKK, mens landejendommen på Bygaden 2 Underup kan erhverves for 1.850.000 DKK. Begge ejendomme byder således på unikke muligheder og plads til forskellige behov.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga